Opuść marketingową pustynię
Odnajdź swoją drogę z sopotodkuchni.pl!

Tymoteusz Mazur 2019-04-20 0 komentarzy

Wybór komornika Sądowego - Mińsk Mazowiecki

Wpis

Wiele osób zdaje się zapominać, że kupując kolejną rzecz na raty, może nie być w stanie ich spłacać. Bywają także przypadki losowe, takie jak utrata pracy, a wtedy może się okazać, że pieniądze, które jeszcze pozostały, ledwie starczają na przeżycie. Rozsądny człowiek stara się wtedy rozwiązać jakoś sytuację, zwracając się do banku czy innego wierzyciela z prośbą o zmniejszenie lub zawieszenie rat do momentu, aż znajdzie pracę. Wielu jednak, nie znając zapewne prawa, nie odpowiada na listy i nie podejmuje żadnej sensownej akcji. Nic więc dziwnego, że któregoś dnia wierzyciel zechce odzyskać to, co mu się należy.

Kiedy na dłużnika nie działają żadne ponaglenia, jedynym rozsądnym wyjściem jest zwrócenie się do komornika, który postara się odzyskać dług w miarę szybko i sprawnie. Na przykład komornik sądowy z Mińska Mazowieckiego, posługując się różnymi systemami informatycznymi, jest w stanie szybko ustalić zarówno miejsce zamieszkania, jak i stan konta osoby zalegającej ze spłatami. Dlatego też zaległości w prowadzonych przez tę kancelarię egzekucjach nie przekraczają sześciu miesięcy.

Klienci współpracujący z kancelarią z linku kancelaria-komornicza.com.pl mogą się z nią kontaktować telefonicznie i przez internet. Uruchomiła ona bowiem zespół telefonicznej obsługi interesantów działający w godzinach pracy kancelarii, a także specjalny moduł systemu Komornik SQL o nazwie Komornik Online, z którego klienci mogą korzystać w każdej chwili z dowolnego miejsca, mając podgląd swojej sprawy. Wgląd w akta każdej prowadzonej sprawy mają także wszyscy pracownicy kancelarii.

Kancelaria może przyjąć interesantów z każdego miejsca w Polsce i poprowadzić egzekucję należności, ponieważ zgodnie z art. 8 Ustawy o Komornikach Sądowych i Egzekucjach w naszym kraju nie obowiązuje rejonizacja. 

Zostaw komentarz pod artykułem