Opuść marketingową pustynię
Odnajdź swoją drogę z sopotodkuchni.pl!

Karol Włodarczyk 2019-06-06 0 komentarzy

Usługi blacharsko lakiernicze dla aut matki toyota

Usługi blacharsko lakiernicze dla aut matki toyota

Odpowiednim partnerem z całą pewnością jest Salon Samochodów Używanych TOYOTA LEKSUS UKLEJA. Prócz sprzedaży, oferta firmy obejmuje profesjonalne usługi blacharsko lakiernicze Toyota oraz innych marek.

Największy autoryzowany serwis w Wielkopolsce odznacza się najwyższymi standardami w obsłudze klienta oraz świadczeniu usług, które znajdują potwierdzenie w renomowanym certyfikacie Toyota Customer Service Management. Współpracuje on ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, działającymi na polskim rynku. Zapewnia bezgotówkowe rozliczenie szkód, natomiast w przypadku Allianz, Warta PZU, Uniqa, Link 4, Hestia, Aviva, Generali również kompleksową likwidację wraz z możliwością oględzin powypadkowych.

Klienci mogą liczyć na duży komfort, ponieważ zakład dysponuje flota nowoczesnych samochodów zastępczych. Na równie wysokim poziomie jest także samo wyposażenie - najnowocześniejsze urządzenia i innowacyjne technologie idą w parze z wysokiej klasy lakierami i materiałami naprawczymi. W przypadku marek Lexus i Toyota, serwis używa jedynie oryginalnych części zamiennych.

Do tego krótkie terminy realizacji, własna pomoc drogowa oraz praca według procedur uwzględniających środowisko naturalne. Wszystko to sprawia, że od wielu lat przedsiębiorstwo cieszy się niesłabnącą popularnością oraz renomą wśród kierowców. Jeżeli poszukują Państwo serwisu w Wielkopolsce, który zagwarantuje, że Wasze auto wróci do stanu możliwie najbliższego temu, w jakim znajdowało się przed wypadkiem, jest to zdecydowanie najlepszy wybór!

Zostaw komentarz pod artykułem