Opuść marketingową pustynię
Odnajdź swoją drogę z sopotodkuchni.pl!

Oskar Kwiatkowski 2019-06-15 0 komentarzy

Remont mieszkania - o czym musisz pamiętać?

Wpis

O czym warto pamiętać, planując remont mieszkania? Przede wszystkim o właściwej kolejności wykonywania prac remontowych. Wszystko po to, aby po kilka razy nie wykonywać tych samych czynności albo nie niszczyć efektów swojej pracy. Warto też pamiętać, że przy większych pracach, które mogłyby naruszyć konstrukcję budynku, potrzebna jest zgoda urzędników. Dotyczy to, np. burzenia czy przesuwania niektórych ścian. Zatrudniając firmę remontową, nie tylko zyskuje się profesjonalną ekipę, która szybko i terminowo zrealizuje wszystkie prace zgodnie z wcześniej zaakceptowanym projektem. Zyska się także doradców, którzy podpowiedzą, jakich formalności trzeba dopilnować, aby wszystko było zgodne z prawem budowlanym.

Rekomendowana firma ZRKonstrukcje może zająć się wszystkim, począwszy od projektu, aż po jego finalną realizację. Jej doświadczeni pracownicy realizują remonty w Trójmieście i okolicach. Może to być remont mieszkania czy też domu. To jednak tylko część usług, jakie świadczy polecana firma. Poza typowymi remontami jednego lub więcej pomieszczeń w ramach usług remontowych firma może zająć się także.:

  • przebudową
  • aranżacją i adaptacją wnętrz
  • wykończeniami mieszkań pod klucz
  • odbiorem deweloperskim domu czy mieszkania.

Klient może zgłosić się z własnym gotowym projektem wykończenia wnętrza, a może zdać się na pomoc pracowników gdańskiej firmy. Na cokolwiek się zdecyduje, zawsze może liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru chemii i materiałów budowlanych. Warto nadmienić, że na własne materiały użyte podczas prac remontowych, firma udziela trzyletniej gwarancji.

Chcąc umówić się na omówienie warunków ewentualnej współpracy, warto zadzwonić pod numer 511 093 812. Można też poprosić o wycenę prac remontowych. Jest ona dokonywana w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.

Zostaw komentarz pod artykułem