Opuść marketingową pustynię
Odnajdź swoją drogę z sopotodkuchni.pl!

Maksymilian Wieczorek 2019-04-02 0 komentarzy

Home staging Krok po kroku - jak przygotować nieruchomość na sprzedaż lub wynajem?

Wpis

Ponieważ na rynku jest spora konkurencja i coraz więcej nieruchomości pojawia się do sprzedaży czy wynajmu, specjaliści od home stagingu są naprawdę poszukiwani. Właściciele nieruchomości rzadko mają odpowiednią znajomość technik, a także odpowiednią ilość wolnego czasu, aby zająć się jej zbyciem, dlatego coraz chętniej korzystają właśnie z takich fachowców, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Z usług home stagerów coraz częściej korzystają także agenci nieruchomości, którzy wyszukują klientów i pokazują im przygotowane odpowiednio obiekty, a w ich interesie jest sprzedaż domu czy mieszkania w jak najwyższej cenie.

Zauważywszy ten trend na rynku, instytucja szkoleniowa z linku educoncept.pl postanowiła organizować kurs home staging, podczas którego chętne osoby uczą się podstawowych technik, poznając nie tylko teorię, ale i praktykę.

Podczas kursu chętne osoby uczestniczą w ciekawych blokach zajęć prowadzonych przez wybitnych wykładowców, a część praktyczna obsadzana jest zawsze przez praktyków zajmujących się aranżacją wnętrz, dla których ich zawód jest prawdziwą pasją.

Zajęcia prowadzone są we wnętrzach modelowych domów przeznaczonych na sprzedaż, takich na przykład jak domy prefabrykowane firmy Wolfhouse, a do dyspozycji kursanci mają artykuły dekoratorskie takich firm jak BoConcept czy Home&You, które są przez nich wykorzystywane do aranżacji pomieszczeń takich jak:

  • gabinet,
  • sypialnia,
  • łazienka,
  • jadalnia (stół).

Osoby poszukujące ciekawej, dobrze płatnej pracy związanej z dekorowaniem wnętrz, przed którą przyszłość stoi otworem, powinny zainteresować się tym kursem. Wszystkie informacje dotyczące terminów, czasu trwania kursu, jego tematyki, a także części praktycznej i wymagań na zaliczenie projektu, można znaleźć na podanej wyżej stronie.

Zostaw komentarz pod artykułem